menusearch
bzqemad.ir
۱۳۹۵/۳/۳ دوشنبه
(3)
(0)
دیدار اعضا شورای انجمن خوشنویسان قزوین با جناب آقای دکتر همتی استاندار قزوین
دیدار اعضا شورای انجمن خوشنویسان قزوین با جناب آقای دکتر همتی استاندار قزوین
مشاور عالی استاندار :
ثبت ملی خوشنویسی قزوین از نان شب برای هنرمندان مهم تر است
 
مشاور عالی استاندار گفت: ثبت ملی خط خوشنویسی قزوین از نان شب برای هنرمندان مهم تر است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"محمد باقر کشفی" در جلسه دیدار با انجمن خوشنویسان استان اظهار داشت: وقتی صحبت از پایتخت می شود یعنی مرجعیت و جای تصمیم گیری و باید تلاش شود تا قزوین از این چنین جایگاهی برخوردار باشد و فاصله را با پایتخت عملی خیلی کم کرد.
وی افزود:  اطلاع رسانی  در مورد اینکه قزوین بعنوان پایتخت خوشنویسی است خیلی مهم است و از ظرفیت رسانه ها جهت شناسایی خط و خوشنویسی استفاده کرد.
کشفی بیان کرد: کار در حوزه خوشنویسی و اطلاع رسانی در این زمینه باید در سه مقطع استانی ،ملی و بین المللی در نظر گرفته شود.
مشاور عالی استاندار در ادامه تصریح کرد: شناساندن قزوین بعنوان پایتخت خوشنویسی در سطح بین المللی شامل جهان اسلام و فارسی زبانان است که باید مصالح و شیوه های آن در نظر گرفته شود.
وی اذعان داشت: یک چشم انداز و افق برای خوشنویسی استان ضرورت دارد و برای هنر خوشنویسی قزوین باید برنامه ریزی های بلندمدت ،میان مدت و کوتاه مدت داشت و برای  ثبت ملی خط خوشنویسی قزوین اقدامات جدی انجام داد که از نان شب برای خوشنویسان مهم تر است .
محمد باقر کشفی بعنوان مسئول رسیدگی و هماهنگ کننده چهارمین دوسالانه خوشنویسی قزوین بیان کرد: جلسه های مرتبی در این زمینه برگزار شود 
وی افزود: اتصال خطو خوشنویسی به اقتصاد مسئله مهمی است و اگر بتوان بازارچه و غرفه های دائمی در این زمینه ایجاد شود شاید بتوان تا حدودی مشکلات را حل کرد.
کشفی در ادامه بکارگیری روشهای خلاقانه در کار راتاکید کرد و گفت:  روشهای خلاقانه و نوآوری و لحاظ کردن مسائل روز جامعه در کارها ارائه شود.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی حقـوق این سـایت متعلق به شرکت برگه زرینه قلم عماد می باشد .
شرکت سازنده